OC
AC
NNW
OFE
NA ŻYCIE
DOM I MIESZKANIE
PARTNERZY
KONTAKT

PCC
UMOWA
VAT-24
AKC-U
WYPOWIEDZ
OC

ryszardsztachelski
@wp.pl
660433370
UNIQA
HESTIA
GENERALI
COMPENSA
WARTA
BTA
HDI
TUW
INTER RISK
PZU
TUZ
GOTHAER
AXA
PROAMA
LIBERTY
ALLIANZ
HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do miedzynarodowej Grupy Talanx/HDI i działa na rynku polskim od ponad 20 lat. 30 czerca 2010 r. nastąpiło połączenie Spółek HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., jako spółki przejmującej, i HDI-Gerling Polska TU S.A., jako spółki przejmowanej. Tak przekształcona firma prowadzi działalność w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Właścicielem 100% akcji skonsolidowanej Spółki jest HDI-Gerling International Holding AG z siedzibą w Hanowerze (Niemcy).

Główny cel połączenia to utworzenie uniwersalnego ubezpieczyciela, posiadającego zoptymalizowaną ofertę produktów przeznaczonych dla każdej grupy klientów, korzystającego z ponad 100-letniego doświadczenia i wiedzy międzynarodowej Grupy Talanx/HDI.

Strategia rozwoju połączonej Spółki tworzona jest w ramach strategii Grupy Talanx, z uwzględnieniem specyfiki rynku polskiego, i zakłada dalszy wzrost portfela ubezpieczeniowego oraz zapewnienie klientom łatwości dostępu do usług Spółek poprzez wykorzystanie sieci jednostek terenowych, sieci agentów i brokerów, przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów obsługi.

Przekształcona Spółka HDI Asekuracja to pewność, zaufanie, doświadczenie i dynamiczne zmiany, od 20 lat pozwalające spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – rodzin, przedsiębiorców, instytucji, korporacji i przedstawicieli wolnych zawodów. Dążeniem Spółek HDI jest to, aby usługi świadczone w Polsce stały się synonimem profesjonalizmu i doskonałej obsługi klienta. Poprzez konsekwentną realizację przyjętej strategii, Spółki HDI z sukcesem rywalizują z największymi konkurentami w każdym segmencie rynku ubezpieczeniowego.

Dzięki zaufaniu, jakim od dwudziestu lat darzą nas klienci, możemy stale rozwijać się i umacniać naszą pozycję rynkową, aby móc oferować najlepsze ubezpieczenia, dające bezpieczeństwoi pewność w każdych warunkach.

Połączona Spółka posiada drugą co do wielkości sieć sprzedaży i obsługi w Polsce. Centra Regionalne, Sprzedażowe Oddziały Okręgowe, Oddziały, Filie, Punkty Sprzedaży, Regionalne Centra Likwidacji Szkód oraz Punkty Obsługi Szkód są zlokalizowane w każdym regionie kraju, dzięki czemu są zawsze blisko klientów.

Misja i wizja:
Chcemy być najlepszą firmą ubezpieczeń majątkowych na rynku polskim o największym zaufaniu polskich klientów, poprzez stworzenie najlepszej standardowej i niestandardowej oferty, doskonałe wykorzystanie potencjału sieci sprzedaży oraz profesjonalną współpracę z agentami i brokerami, poprzez budowanie kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu naszych pracowników oraz generowanie satysfakcjonującego wyniku finansowego dla naszego akcjonariusza.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie: www.hdiubezpieczenia.pl